БИБЛИОТЕКА авторских публикаций Романа КОЛЯДЮКА

В УКРАЇНІ СТВОРЕНО УКРАЇНСЬКО-НІДЕРЛАНДСЬКУ ДІЛОВУ РАДУ (УНДР) З ЕКОНОМІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

AMGC в колі однодумців на Установчих Зборах за ініціативи та сприяння Торгово-Промислової Палати України заснували українську частину Українсько-Нідерландської Ділової Ради (УНДР) і стали Членом УНДР при ТПП України

20 липня 2017. Інформаційні портали УКРНЕТ та ВОЛЯ НАРОДУ

20 липня у Торгово-Промисловій Палаті України відбулося Установче засідання української частини Українсько-Нідерландської Ділової Ради (УНДР). Головою УНДР при ТПП України обрано екс-Міністра аграрної політики та продовольства України (2 грудня 2014 — 14 квітня 2016) пана Павленко Олексія Михайловича. Учасниками установчих зборів були представники зацікавлених підприємств, українські бізнесмени та представники ділових кіл.

Установчі збори вступним словом відкрив Заступник директора Дирекції Міжнародного співробітництва Торгово-Промислової Палати України Болдирь Геннадій Миколайович (по центру на фото). Пан Болдирь відзначив важливу роль Нідерландів в міжнародному співробітництві України. Нідерланди протягом останніх років посідають друге-трете місце  по обсягу інвестицій в Україну, зокрема станом на 1 січня 2016 року - $5,6 млрд., або 12,9% від загального обсягу прямих іноземних інвестицій в країну з усіх напрямків.

Министр Алексей Павленко и доктор Роман Колядюк (AMGC) обговаривают работу украинской части Украино!НидердандскогоДелового совета (УНДР)

На Установчих зборах  УНДР виступили:

- Міністр аграрної політики та продовольства України (2 грудня 2014 — 14 квітня 2016) пан Павленко Олексій Михайлович

- Перший заступник Міністра інфраструктури України (24 грудня 2014 — 30 грудня 2015) пан Шульмейстер Володимир Юрійович (зправа)

- Радник з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерландів пані Каролін Спаанс (Carolien Spaans)

- Заступник голови Фонду державного майна України пан Нікітін Юрій Валентинович (зліва)

Короткі побажання висловили члени УНДР: пан Красніков (УСПП та компанія «Чумак»), пан Роман Колядюк (AMGC), пані Подлєсная (Міжнародна бізнес асоціація) та інші. Секретарем УНДР вибрано екс-першого заступника Міністра інфраструктури України (24 грудня 2014 — 30 грудня 2015) пана Шульмейстер Володимира Юрійовича

 

Екс Міністр Олексій Павленко, новообраний Голова української частини Україно-Нідерландської Ділової Ради та член Ради - д-р Роман Колядюк (AMGC)обговорюють майбутню діяльнысть у сфері міжнародного співробітництва

 

Пан Павленко відзначив, що Україна експортує до Нідерландів на $950 млн. продукції, з яких  52% це продукція сільського господарства. Нідерланди експортують до України товарів на  $450 млн. - це високотехнологічна продукція. Наразі Нідерланди є країною, що продукує новітні технології і її бізнес вірить в Україну та її перспективи, незважаючи на події останніх років. Пан Павленко відзначив, що в Україні одна з кращих систем оподаткування. Наразі потрібно ламати стереотипи, нав’язувані голландцям засобами інформації північного сусіда про українців з маленької країни Україна, як корупціонерів, які мріють використати безвіз аби заполонити інші країни. Новообраний голова пан Павленко запропонував членам  УНДР провести у вересні-жовтні перше засідання ділової ради з конкретною діловою тематикою.

Радник з питань сільського господарства Посольства Королівство Нідерландів пані Каролін Спаанс привітала членів УНДР зі створенням УНДР як перспективної форми міждержавного економічного співробітництва і повідомила, що нідерландська асоціація ділової спільноти – це 150 об’єднань, що включають 1500 підприємств. Бізнес-об’єднання  хочуть посилити співпрацю в сегменті «бізнес для бізнесу». Вже більше 300 голландських компаній плідно працюють в Україні у галузях агробізнесу, ІТ, індустрії творчості.

Нідерландський експорт до України добре диверсифікований та складається, головним чином, з пластиків (13,2% від загальної вартості експорту), різного спеціалізованого машинобудування (9,7%), фармацевтичної продукції (8,7%) і транспортних засобів (8,7%), що в цілому становить близько 40% від загальної вартості нідерландських товарів, що були експортовані в Україну в 2015 році.

Україна експортує до Нідерландів, в основному, зернові (32,6% від загальної кількості), метали (21,7%), олію і насіння олійних культур (20% в цілому), м’ясо птиці (4,3%) і залишки харчової промисловості (3,8%). В цілому ці торгові категорії займають 83% від усіх товарів, що поставлялись в Нідерланди з України в 2015 році.

Створення української частини Українсько-Нідерландської Ділової Ради (УНДР) з економічного співробітництва присутні зустріли оплесками

 

Репортаж з місця події спеціального кореспондента ВН - Романа Колядюка та Дмитра Сосновського (AMGC)

 

 
Написать запрос